Mert Yücel’in hit parçası “Control” yeni 2020 miksleriyle tekrar yayınlanıyor

Mert Yücel’in 2017 yılında San Francisco merkezli Household Recordings tarafından yayınlanan ve büyük başarı kazanan “control” isimli çalışması kendi plak şirketi DeepXperience Productions etiketi ile tekrar yayınlanacak. Plakta bir de Concat (Ertunç Kurtuluş) remiksi yeralacak.        

Mert Yücel ve Meriç Çalışan’dan yeni bir Modjo “Lady” yorumu…

Mert Yücel yine karantina günlerinde dinleyicilerine bir supriz yaparak ünlü house müzik klasiği Modjo “lady”’nin Meriç Çalışan tarafından seslendirilen bir cover versiyonunu soundcloud üzerinden ücretsiz dinlemeye açtı. İkilinin orjinalden oldukça farklı olan yorumunu https://soundcloud.com/mertyucel adresinden dinleyebilirsiniz.      

Mert Yücel her Cumartesi saat 23.00’da DeepXperience Studioları’ndan Youtube üzerinden canlı yayında

Corona virüsü nedeniyle karantina ve sokağa çıkma yasağının uygulandığı bugünlerle Mert Yücel her Cumartesi saat 23.00’da DeepXperience Studioları’ndan Youtube üzerinden canlı dj performansı ile dinleyicileri ile buluşuyor. https://youtube.com/mertyucelofficial adresinden izleyebilirsiniz.        

Mert Yücel ingiltere’nin tanınmış plak şirketlerinden olan City Soul Records etiketi ile yeni bir albüm

Mert Yücel ingiltere’nin tanınmış plak şirketlerinden olan City Soul Records etiketi ile yeni bir albüm yayınlıyor. Mert Yücel’in mikslediği 12 parçadan oluşan “City Soul Sessions – Istanbul mixed by Mert Yucel” isimli albümde aynı zamanda Yücel’e ait 2 “Freedom” ve “Like This” isimli 2 yeni parça da yeralmakta.    

Mert Yücel & Göknil Gökmen feat. Meriç Çalışan “Bırakma Kalbimi” tüm dijital platformlarda toplam 200K dinlenmeyi geçti.

MERT YUCEL & GOKNIL GOKMEN ft. MERIC CALISAN “Bırakma Kalbimi” tüm dıjıtal platformlarda toplam 200.000 dinlenme/izlenmeyi geçti. Mert Yücel ve beraber sayısız dünya çapında projeye imza attığı partneri Göknil Gökmen ile beraber prodüksiyonunu gerçekleştirdiği ve genç jazz vokalisti Meriç Çalışan’ın da vokalleriyle katıldığı romantik bir deep house parçası “bırakma kalbimi” ülkemiz pop müzik dünyasının en önde […]

Mert Yücel & Göknil Gökmen feat. Meriç Çalışan “Bırakma Kalbimi” EURO CUP Final Maçlarında

Mert Yücel & Göknil Gökmen feat. Meriç Çalışan “Bırakma Kalbimi” EURO CUP Final Maçlarında barkovizyonlarda izleyebilirsiniz!   View this post on Instagram   A post shared by MERT YUCEL (@mertyucel) on Nov 14, 2019 at 10:01am PST   Mert Yücel ve beraber sayısız dünya çapında projeye imza attığı partneri Göknil Gökmen ile beraber prodüksiyonunu gerçekleştirdiği […]

Mert Yücel & Göknil Gökmen feat. Meriç Çalışan “Bırakma Kalbimi” Itunes HOT LIST : TURKEY TOP 100 listesinde….

MERT YUCEL & GOKNIL GOKMEN ft. MERIC CALISAN “Bırakma Kalbimi” APPLE MUSIC tarafından derlenen ve en dinlenen türkçe pop parçalarının listelendiği HOT LIST : TURKEY TOP 100 listesine girmeyi başardı. Mert Yücel ve beraber sayısız dünya çapında projeye imza attığı partneri Göknil Gökmen ile beraber prodüksiyonunu gerçekleştirdiği ve genç jazz vokalisti Meriç Çalışan’ın da vokalleriyle […]

Mert Yücel & Göknil Gökmen feat. Meriç Çalışan “Bırakma Kalbimi” Soner Sarıkabadayı’ya ait PDND Müzik tarafından yayınlanladı.

Mert Yücel ve beraber sayısız dünya çapında projeye imza attığı partneri Göknil Gökmen ile beraber prodüksiyonunu gerçekleştirdiği ve genç jazz vokalisti Meriç Çalışan’ın da vokalleriyle katıldığı romantik bir deep house parçası “bırakma kalbimi” ülkemiz pop müzik dünyasının en önde gelen isimlerinden Soner Sarıkabadayı’ya ait PDND Müzik etiketi ile yayınlandı. Tüm dijital platformlardan ulaşabileceğiniz parçaya ait […]

Mert Yücel & Göknil Gökmen “Feel so Good” listelerde yükseliyor.

Mert Yücel ve Göknil Gökmen’e ait feel so good ” isimli parça ekim ayı içinde Londra mezkezli City Soul Records tarafından yayınlandı ve listelere hızlı bir giriş yaptı. Hızla listelerde yükselmeye başlanyan plak en prestiji müzik platformlarından traxsource’da essential house listesinde 33 numara olan plak, essential garage listesinde ise 20 numarada bulunuyor. Yine en önemli […]

Mert Yücel & Göknil Gökmen “Feel so Good” İngiltere mezkezli City Soul Records tarafından yayınlandı

Mert Yücel ve Göknil Gökmen’e ait “Feel so good” isimli plak İngiltere mezkezli City Soul Records tarafından yayınlandı. Plakta ayrıda bir de house müzik dünyasının eski ve ünlü isimlerinden City Soul Project’e ait  bir remiks yer alıyor.

Mert Yücel & Göknil Gökmen “Madanson” Traxsource Essential House listesinde

Mert Yücel ve Göknil Gökmen’e ait “Madanson” isimli parça mayıs ayı içinde Londra mezkezli Superduper soul Records tarafından yayınlandı. Hızla listelerde yükselmeye başlanyan plak en prestiji müzik platformlarından traxsource’da bu hafta essential house top listesinde 27 numarada

Mert Yücel ve Göknil Gökmen’e ait “Madanson” İngiltere mezkezli Superdupersoul Records tarafından yayınlandı

Mert Yücel ve Göknil Gökmen’e ait Madanson” isimli plak İngiltere mezkezli Superdupersoul Records tarafından yayınlandı. Plakta City Soul Project’e ait bir remiks de  bulunuyor.

Mert Yücel & Göknil Gökmen “the way I see it ” Traxsource Deep House Top100 listesinde 4 numarada

Mert Yücel ve Göknil Gökmen’e ait “the way I see it ” isimli parça ekim ayı içinde Londra mezkezli Superdupersoul Records tarafından yayınlandı. Hızla listelerde yükselmeye başlanyan plak en prestiji müzik platformlarından traxsource’da Deep House Top 100 listeinde 4 numaraya kadar yükseldi….

Mert Yücel Akbank Sanat Blinddate III modern dans göstersinde müzikleriyle sahne aldı

Konsept: Korhan Başaran Müzik / Remix / Remake: DJ Mert Yücel Görsel Tasarım / Yansılama: Ataman Girişken Dansçılar: Gizem Bilgen, Canan Yücel Pekiçten, Tuğrul Savasçı, Umut Sevgül, Esra Yurttut Geçtiğimiz sezonlarda sahnelenen ve büyük ilgi gören “Blindate”in deneysel konseptini NY’ta yaşadığı dönemde geliştiren Başaran, 2018’in son gösterisinde yine sürprizlerle dolu bir dans ve müzik buluşması sunuyor. Birbirleriyle çok az […]

Mert Yücel & Göknil Gökmen “the way I see it” City Soul Project remiksi ile tekrar yayınlanıyor

Mert Yücel ve Göknil Gökmen’e ait “Soulfuel EP” isimli plak İngiltere mezkezli Superdupersoul Records tarafından geçtiğimiz ekim ayında yayınlanmıştı. EP parçalarından biri olan  “the way I see it”  büyük liste başarısı üzerine City Soul Project’e ait yeni bir remiks ile tekrar yayınlanıyor.  

Mert Yücel & Göknil Gökmen “the way I see it ” Traxsource Soulful House Top100 listesinde 23 numarada

Mert Yücel ve Göknil Gökmen’e ait “Soulfuel EP” isimli plak ekim ayı içinde İngiltere mezkezli Superdupersoul Records tarafından yayınlandı. “the way I see it” ve “no music” isimli 2 orjinal parça ve Ross Couch’a ait remiksten oluşan ve hızla listelerde yükselmeye başlayan plak en prestiji müzik platformlarından traxsource’da Soulful House Top 100 listeinde 23 numaraya kadar yükseldi…. Aynı platformda Garage Essentials listesinde […]

Mert Yücel ve Göknil Gökmen’e ait “Soulfuel EP” İngiltere mezkezli Superdupersoul Records tarafından yayınlandı

Mert Yücel ve Göknil Gökmen’e ait “Soulfuel EP” isimli plak İngiltere mezkezli Superdupersoul Records tarafından yayınlandı. Plak  “the way I see it” ve “no music” isimli 2 orjinal parça ve Ross Couch’a ait bir remiksten oluşuyor.

Mert Yücel Electronica Festival Istanbul 2018’de performans gösterdi

Mert Yücel daha önceki senelerde de olduğu gibi Türkiye’nin en büyük müzik festivali Electronica Festival Istanbul 2018 programında yer aldı.

Mert Yücel ve Göknil Gökmen Medyascope TV’de Ses Kaydı programına konuk olarak katıldı

Mert Yücel ve Göknil Gökmen, tanınmış online tv kanallarından Medyascope TV’de yayınlanan SES KAYDI programına konuk olarak katıldı. Program yapımcıları Fatih Börekçi ve Levent Buran ile DJ’lik, elekronik müzik, prodüktörlük ve yeni projeleri üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.  

Mert Yücel & Göknil Gökmen “give me love” Radio FG 93.7 Top 10 listesinde 10 numarada

Mert Yücel ve Göknil Gökmen’e ait “give me love” isimli parça gectiğimiz mayıs ayı içinde Miami mezkezli Dutchie Music tarafından yayınlandı. Hızla listelerde yükselmeye başlanyan plak en prestiji müzik platformlarından traxsource’da Deep House Top 100 listesinde 6 numaraya kadar yükseldi. Şimdi ise ülkemizin en çok dinlenen yabancı kaynaklı müzik istasyonu FG 93.7’de TOP 10 listesinde […]

Mert Yücel & Göknil Gökmen “give me love” Traxsource Deep House Top100 listesinde 6 numarada

Mert Yücel ve Göknil Gökmen’e ait “give me love” isimli parça mayıs ayı içinde Miami mezkezli Dutchie Music tarafından yayınlandı. Hızla listelerde yükselmeye başlanyan plak en prestiji müzik platformlarından traxsource’da Deep House Top 100 listeinde 6 numaraya kadar yükseldi….

Mert Yücel & Göknil Gökmen “reload” Itunes Top 200 Dans listesinde 83 numarada !

Geçtiğimiz günlerde Güney Amerika merkezli Myownbeat Records etiketi yayınlanan Mert Yücel & Göknil Gökmen “reload” en önemli müzik platformlarından biri olan Itunes ”da TOP 200 Dans listesine girdi.

Mert Yücel, Dream TV’de yayınlanan Housekeeper Top5 programına konuk oldu.

Mert Yücel, Dream TV’de yayınlanan Housekeeper Top5 programına konuk oldu ve programın sunucusu Begüm Tanrıverdi ile yaptıkları keyifli sohbet sonrası Top 5 listesini canlı olarak miksledi.

Mert Yücel Medyascope TV’de Ses Kaydı programına konuk olarak katıldı

Mert Yücel , tanınmış online tv kanallarından Medyascope TV’de yayınlanan SES KAYDI programına konuk olarak katıldı. Program yapımcısı Fatih Börekçi ile DJ’lik, elekronik müzik ve prodüktörlük üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. programı aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Mert Yucel’den Control isimli parça Household Records’un “best of 2017” albümünde…

California merkezli Household Recordings Mert Yucel’in “control” isimli parçasına Best of 2017 toplama albümünde yer verdi. Parça daha önce Mert Yücel’in yine aynı plak şirketinden çıkan Hoodwinked isimli EP’sinde yeralmıstı.

Mert Yücel ve Göknil Gökmen ortak projesi DeepXperience EP, Güney Amerikalı My Own Beats Records trafından yayınlandı.

Housekeeper Podcast serisinin 70 numaralı kaydı Mert Yücel’den …

Boom! Mert Yücel tüm dünyada Techhouse müzik tarzının yaratıcısı olarak kabul edilen WIGGLE RECORDS ile anlaştı.

Mert Yücel tüm dünyada Techhouse müzik tarzını ilk başlatan Terry Francis ve Nathan Coles ikilisinin sahibi olduğu Wiggle Records ile 3 parçadan oluşan Street Knowledge isimli EP’si için anlaşma imzaladı. Mert Yücel daha önce yine bu plak şirketi icin Jamie Porteous’un spyderman isimli parçasını remikslemisti.

Mert Yücel Türkiye’nin en büyük müzik festivalinde

Mert Yücel Türkiye’nin en büyük müzik festivali olan Electronica Festival Istanbul’da Club Stage sahnesinde performans gösterdi. Geceye ait kaydı aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Hoodwinked EP dünyaca ünlü Household Recordings tarafından yayınlandı

Techhouse müziğin kalelerinden sayılan California merkezli HOUSEHOLD RECORDINGS Mert Yücel’in EP’sini bugün dünyada müzik marketlere sundu. 3 parçadan oluşan HOODWINKED isimli EP’de aynı zamanda Dubman F.’e ait birde remiks bulunuyor.

Mert Yücel ve Göknil Gökmen’in yeni ortak projesi My Own Beat Records etiketi ile yayınlanıyor

Mert Yücel ve Göknil Gökmen yeni projeleri reload için My Own Beat Records ile anlaştı. My Own Beat daha önce Mert Yücel’e ait Get the Point isimli parçayı yeni remiksler ile yayınlamış, parça Traxsource Techhouse Top 100’de 16 numaraya kadar yükselmisti.

Mert Yücel ve Göknil Gökmen yeni parçaları Give Me Love için Miami’den Dutchie Music plak şirketi ile anlaştı

Mert Yücel ve Göknil Gökmen yeni parçaları Give Me Love için Miami’den Dutchie Music plak şirketi ile anlaştı. Deep house tarzındaki çalışma yazsonu house müzik efsanesi Johnny Fiasco remiksi ile beraber yayınlanacak

Mert Yücel’den yeni bir single – Return of the Real Deal

Mert Yücel’in yeni single’i DeepXperience etiketi ile yayınlanıyor.

2015 yılından önceki haberler

18.06.2014 – Tekno müziğin godfatherlarından yaşayan efsane Kevin Saunderson Inert2Plexible “bloody bloops” MERT YUCEL Long train mix’i hem Defected Radio show’unda caldı hemde bu ayki listesinde yer verdi… 17.05.2014 – Mert Yücel, Club Miracle , Kusadası , TR’da performans gösterdi. 20.04.2014- Inert2Plexible “Bloody Bloops” Joeski, Jerome Krom ve Mert Yücel remiksleri ile beraber yayınlandı. Plak Omid16b, […]